ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞI

Av. Türkan Burgaç ve Av. Kubilay Demir tarafından 2016 yılında İstanbul’da kurulan Burgaç Hukuk; bilgiye ve deneyime dayalı mesleki uzmanlığını, yenilikçi ve dinamik yapısı ile birleştirerek; çözüm odaklı çalışma temel prensibi, güvenilir, hızlı ve yüksek kalitede hizmet sunma yaklaşımı ile faaliyet göstermektedir.

Burgaç Hukuk Bürosu; yerel, ulusal ve uluslararası mesleki yasa, regülasyon ve sektörel gelişmelere hakimiyeti ile fark yaratırken, deneyimlikadrosu ile ilk kurulduğu tarihten bu yana durmaksızın gelişmekte ve her geçen gün yenilenmektedir.

Müvekkillerine Türkçe ve İngilizce dillerinde avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunan Burgaç Hukuk; genel hukuksal danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere; Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Vergi Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Sağlık Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku, Aile Hukuku ve Uluslararası Hukuk gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Burgaç Hukuk’un nihai hedefi, hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenilir ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte, tüm müvekkillerine en doğru hukuki çözümü, temel prensiplerinin dışında çıkmadan en kaliteli şekilde sunmaktır.

Profesyonel ekibinin yanı sıra uzman akademisyen ve hukukçuların da desteğini alarak, müvekkillerine her türlü hukuki hizmetin en iyi şekilde sunulmasına özen gösteren Burgaç Hukuk; yerel, ulusal ve uluslararası hukuki taleplerin en doğru şekilde karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için tüm dünyada meydana gelen hukuki ve finansal gelişmeleri son derece yakından takip etmektedir.

Bununla birlikte iç iletişim faaliyetlerini de bir hayli önemseyen Burgaç Hukuk, bu kapsamında periyodik bir şekilde kurum içerisinde eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri düzenlemekte ve değeri yaratan en önemli kaynak olduğuna yürekten inandığı “insan” faktörüne büyük titizlikle yaklaşmaktadır.

Burgaç Hukuk avukatları, müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözetmekte ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak, uzmanlık alanları ekseninde hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini adli ve idari tüm merciler nezdinde başarı ile temsil etmektedir.

Koruyucu hukuk hizmetlerini ve uyuşmazlıkların önlenmesini önemseyen Burgaç Hukuk, müvekkillerine fayda yaratma amacı ve “herkes için hukuk” esası ile çalışmaktadır.

Uluslararası yatırım, finansal ve ticari anlaşmalar ve uyuşmazlıklar, çek ve senet anlaşmazlıkları ile gayrimenkul, sağlık gibi  alanları başta olmak üzere edindiği hukuksal tecrübesini multi disipliner bir yaklaşımla müvekkillerinin hizmetine sunan Burgaç Hukuk, benimsediği ilke ve temel değerlerden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal tüm müvekkillerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte, her yönüyle uzmanlaşmış; öncü, dinamik, yenilikçi ve sorun çıkmadan müdahale ilkesi doğrultusunda; öncelikle koruyucu hukuk hizmetleri sağlama vizyonu ile hareket ederiz. Burgaç Hukuk ulusal ve uluslararası arenada müvekkillerini güven ve kaliteyle temsil etmektir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ   

MİSYONUMUZ

Burgaç Hukuk olarak önceliğimiz, müvekkillerimizin üzerinde titizlikle durmuş olduğu sırlarının saklaması ve işlerinin yürütülmesinde gerekli güveni vermektir. Müvekkillerimize beklentilerinin ötesinde oluşması muhtemel sorunları minimum riskle engelleyen, oluşan sorunları en kısa zamanda ve en avantajlı şekli ile çözüme kavuşturan, geni

İLETİŞİM   

Av. Türkan Demir

Av. Türkan Demir, 2013 Marmara Üniversitesi mezunudur.

Çok iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilmektedir.

67 ülkeden 290 farklı üniversitenin katılımıyla gerçekleşen 20. Geleneksel Willem C.Vis Uluslararası Ticari Tahkim Yarışmasına (20th Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot) Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesini temsilen 21-28 Mart 2013 tarihleri arasında katıldı. (https://vismoot.pace.edu/)

Av. Türkan Demir, yine aynı yarışma kapsamında Marmara Üniversitesi bursu ile 3 ayrı ülkede pre-moot denen ön yarışmalarda okulunu temsil etti.

   • Charles Üniversitesi, Hukuk Fakültesi tarafından Prag’da düzenlenen BBH Prague Pre-Moot yarışmasında Marmara Üniversitesi adına yarıştı. (9-10 Mart 2013)
   • Bird&Bird LLP, Clifford Chance ve Graf von Westphalen gibi dünyaca ünlü hukuk büroları sponsorluğunda düzenlenen CEAC (Chinese European Arbitration Centre GmbH) Tahkim Merkezi Pre-Moot yarışmasına Marmara Üniversitesi adına yarıştı. 26-27 Şubat 2013 
   • Varşova Üniversitesi tarafından düzenlenen Pre-Moot yarışmasına Marmara Üniversitesi adına yarıştı. (14-15 Şubat 2013)

Katıldığı Seminer ve Konferanslar

 • Charles Universitesi Hukuk fakültesinin düzenlediği “Witness Statement & Cross Examination (Tanık İfadesi&Çapraz Sorgu)” seminerine Prag, Çek Cumhuriyeti’nde katıldı. (8 Mart 2013)
 • Varşova Üniversitesi tarafından düzenlenen “Evidence in Arbitration (Tahkimde Delil)” konferansına Varşova, Polonya’da katıldı. (13 Şubat 2013)

Av. Türkan Demir; 2012 yılında ise yine Marmara Üniversitesi sponsorluğunda Hollanda, Maastricht’te düzenlenen EuroMUN, Birleşmiş Milletler Simülasyon Programında İnsan Hakları Komisyonunda yer aldı. (16-21 Mayıs 2012) Programın adı EuroMUN olarak geçmektedir. (https://euromun.org

Av. Türkan Demir’in uzmanlık alanları: Uluslararası Hukuk, Gayrimenkul Hukuku, Sağlık Hukuku ve Fikri Sınai Mülkiyet Hukukudur.

Kubilay DEMİR

2012 Marmara Üniversitesi mezunu.
Çok iyi derecede İngilizce iyi derecede Almanca biliyor.
Uzmanlık alanı Sağlık ve İş hukukudur.
Sakarya Üniversitesinden almış olduğu uzmanlığa yönelik İş Hukuku sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca yine Başkent Üniversitesinden almış olduğu Sağlık Hukuku sertifikası da mevcuttur.